В знак на признателност за оказваната през последните пет години подкрепа, фирма „Кяшиф“ – гр. Джебел и Фондация „Хюсние Кяшиф“, представлявани от г-жа Сибел Кяшиф и инж. Кяшиф Кяшиф, бяха удостоени с Почетни грамоти като спонсориращи членове от Нигяр Наим- член на Управителния съвет на Дружеството на преподавателите по немски език в България.
Изказването на благодарност е най-малкото, което можем да направим за хора с толкова големи сърца като г-жа Кяшиф и г-н Кяшиф, които неизменно подкрепят развитието и дейността на Дружеството, подчерта Нигяр Наим. Тяхната помощ през годините е безценен принос за реализирането на нашите инициативи.

Сърдечно благодарим за доверието, съпричастността и щедрата подкрепа!
От Управителния съвет на BDV